Головна » 2019 » Вересень » 4 » Перший урок - вдалий старт у навчанні
Перший урок - вдалий старт у навчанні

На перший урок 2019-2020 навчального року зібралися разом учні 5-9 класів. Захід було проведено у формі квесту під назвою "Розкажемо про Україну". Чотири команди виконували завдання на чотирьох станціях. Перша станція мала назву "Музико, грай, усіх звеселяй!" Діти мали відгадати українського виконавця, народну пісню, сучасну пісню-хіт. На станції "Цікавинки від Хвилинки" доповнювали прислів'я, розгадували кросворд, складали пазл. Знання дітей про європейські держави перевірили та збагатили на станції "Крокуємо Європою". Необхідно було встановити відповідність між країною Європи, прапором, традиціями, визначними пам'ятниками (архітектурними спорудами, заповідниками, музеями, популярними туристичними місцями). На четвертій "Народознавчій" станції взяли участь у вікторині. Із запропонованих категорій (географія, історія, визначні дати, народні свята, відомі постаті, секрет) діти обирали одну і давали відповіді на запитання. За виконані завдання на кожній станції команди отримували частинку пазла певного кольору. Після виконання усіх завдань учасники команд склали пазл, отримавши мапу України. На ній діти позначили кордони держави, обласні центри та межі областей.
Проведений захід ще раз показав, що наші діти обізнані, зацікавлені й налаштовані на роботу в новому навчальному році.

Дробітько О.В. класний керівник 7 класу

Переглядів: 197 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0