Головна » 2019 » Вересень » 8 » Перший раз у перший клас
Перший раз у перший клас

"Перший раз у перший клас". Під таким девізом пройшов урок в 1 класі. Познайомились в ранковім колі, кожен назвав своє ім'я, прикріплюючи квіточку до українського віночка, тим самим уквітчали і створили віночок дружби, утворилася шкільна родина, новий колектив. Вивчили найперше правило учня «Говорити по черзі». Умовно полинули в подорож на казковому потязі «Чух-чух», виконуючи разом з ним рухи потяга. Побували в гостях у «Лісовій школі», де директором працює Мудра Сова. Відгадали загадки про шкільні речі, які необхідно буде брати із собою в школу і приносити в портфелі. Граючи в гру «Так чи ні» - закріпили основні правила школяра. За правильні відповіді та виконані завдання, діти отримали «Посвідчення першокласника НУШ», які засвідчили, що вони стали учнями Станівської ЗОШ I-II ступенів. В кінці уроку кожен познайомився з першим підручником «Букварем», який навчить їх читати, писати, мріяти.

Класний керівник 1 класу Драновська Л.В.

Переглядів: 199 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0