Головна » 2020 » Червень » 18 » Національна дитяча "гаряча лінія"
Національна дитяча "гаряча лінія"

Під час пандемії СОVID-19 життя мільйонів українських дітей тимчасово обмежується домівками та гаджетами, діти не знають, як самостійно розв҆язати певні супутні небезпечні виклики. За інформацією громадської організації «Ла Страда-Україна» Національна дитяча гаряча лінія з початку запровадження в Україні карантину прийняла понад 4 тис. звернень від дітей, підлітків, а також запитів дорослих щодо дітей. Звернення тісно пов҆язані з поширенням пандемії СОVID-19 та стосуються насильства і жорстокого поводження з дітьми у власних родинах, проблемам із психологічним здоров҆ям дітей, ризиків, з якими діти стикаються в Інтернеті.

Національна дитяча гаряча лінія надає консультації в телефонному та онлайн-режимах в будні з 12.00 до 20.00: короткий номер 116 111(безкоштовно з мобільних телефонів), 0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Переглядів: 264 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0