Головна » 2021 » Січень » 11 » Наближається Новий рік
Наближається Новий рік

24 грудня в школі пройшло новорічне свято для старшокласників. Веселими піснями учні створили святкову атмосферу. Найбільше вразило слухачів виконання щедрівки "Щедрик" (вокально-хоровий ансамбль "Барви життя"). Небайдужими були вчителі та учні до пісні у виконанні вчителя музичного мистецтва Бугай О.О.. Віршем "Я пишу лист із Донбасу" учні 6-7 класів не залишили осторонь тих,хто захищає нашу країну на сході. Після завершення святкового концерту на учнів чекав квест "У пошуках подарунків". Учні були поділені на 3 команди: "Сніговики","Діди Морози" та "Санта Клауси". Кожна команда рухалася своїм маршрутом по таких станціях: "Новорічні ребуси","Новорічна плутанка",Збери слово","Загадки від Снігурочки","Загадки від Баби Яги". Учні проявили неабияку зацікавленість до квесту, вправно та швидко виконували всі завдання. В результаті перемогу отримала команда "Санта Клауси"(37 балів), ІІ місце розділили між собою команди "Сніговики" та "Діди Морози"(по 34 бали). В кінці квесту переможуі були нагороджені грамотами,а всі учні старшої школи отримали новорічні солодкі подарунки.

Переглядів: 255 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0