Головна » 2019 » Червень » 20 » Крізь терни до зірок
Крізь терни до зірок

Ну, от і все, скінчилися уроки,
Шкільні дзвінки пішли у небуття.
Ви робите свої найперші кроки
У самостійне і складне життя...
Відлунав останній дзвоник, позаду й екзамени, у руках - атестат, попереду - життя. Наші випускники, щасливі та радісні, вирушають у довгу дорогу. Цього дня, на випускному вечорі, їх вітали всі: вчителі, директор, батьки, рідні, шкільні друзі, односельчани, сільський голова. Багато добрих слів пролунало на адресу випускників, немало побажань та настанов. Слова подяки від них почули вчителі та батьки. Не обійшлося й без жартів. Перевдягнені у циган семикласники потішили присутніх пророкуванням долі. Круподер Алла Миколаївна, вчитель, що опікувалася класом останні роки, прочитали поетичні рядки В.Маяковського про зірки, які запалюються на небі. Вона висловила надію, що її учні також запалять не одну зірку на життєвому небосхилі, і світло цих зірок обов'язково принесе комусь користь.
Тож щасливої життєвої подорожі, дорогі наші випускники! Запалюйте зірки! Досягайте мрії!

Школа - це лінія старту,
звідси йде шлях до мети.
Не забувай же ту парту,
Де мрію відчув свою ти.